Блог

Рейтинг мов програмування 2020!

Stack Overflow — це найбільш відвідуваний сайт серед розробників. Щороку ця платформа проводить опитування, щоб сформувати актуальну статистику. Публікуємо для Вас ТОП 20 мов програмування та зарплат девелоперів з усього світу!

10.11.2020Read More
Node.js – якісний бекенд на JavaScript

Node.js — це платформа з відкритим кодом, по суті це самостійне середовище для виконання JavaScript. Node.js можна встановити на сервер (ідентично як Python) і виконувати на ньому код. На ньому можна робити окремі додатки, використовуючи також додаткові фреймворки.

08.11.2020Read More
6 навичок, якими володіє QA-автоматизатор!

Специфіка роботи з методологією Agile вимагає, щоб у команді був висококваліфікований тестувальник автоматизатор. Оскільки ми говоримо про ІТ, то автоматизація — це певною мірою запорука успіху бізнесу.

05.11.2020Read More
Java VS JavaScript: що це та в чому різниця?!

Багато людей помиляються вважаючи, що Java і JavaScript це одне і те ж або принаймні споріднені технології лише через схожу назву. Поки частина програмістів нервуються, коли чують як хтось їх плутає, інша частина просто вважає, що це вдало продуманий маркетинговий хід. Насправді ж ці мови програмування дуже різні, пропонуємо перейти до фактів. 

02.11.2020Read More
Станьте Ментором
Знайти Ментора
Close

    Щоб стати ментором, заповніть форму:
    Close

      Close