Консалтинг

Ведення бізнесу та запуск
Отримавши консалтинг від сервісу TheMentor, Ви дізнаєтесь як запустити свій бізнес з нуля в ІТ галузі, як уникнути помилок на старті власної справи і впевнено перейти від ідеї до дій. Ментор підкаже, як проаналізувати ринок, спланувати ресурси, в тому числі у сфері технологій, нерухомості, фінансів, визначити цільову аудиторію, залучити партнерів та обрати підрядників. Ви також розберете разом як відкрити компанію в Україні з юридичної точки зору, а також як сформувати ефективну команду.
Стартап
Експерти нашої платформи знають болі стартап-фаундерів. Розробка бізнес-планів, планування ресурсів, бізнес-моделі та монетизація, підготовка до пітчів, пошук інвесторів локально та на глобальних ринках — це сфери, де наші ментори компетентні. Консалтинг цінний за рахунок того, що вони можуть також з власного досвіду порадити, як залучити ангелів бізнесу та венчурних інвесторів, розкрутити стартап, вивести продукт на ринок та збільшити кількість користувачів, зробивши його популярним. Як запустити свій бізнес дізнатися не складно, найважливішою є підтримка наставника та експерта з досвідом.
Розвиток Продукту
Ментори допоможуть Вам розібратись із розробкою та вдосконаленням технічних і нетехнічних продуктів чи рішень. Зокрема консалтинг може підказати, як здійснювати оцінку, проєктування, дизайн, розробку продукту; нададуть рекомендації щодо продукту та/або продуктового портфелю; допоможуть у розробці продуктово-маркетингової стратегії та плану її реалізації. Вони також порадять, як захистити свою ідею: зареєструвати авторське право та отримати патент.
Маркетинг
Хочете знати, як провести дослідження ринку, обрати цільову аудиторію, сформувати аватар клієнта і підготувати ціннісну пропозицію для нього, як відрізнятися від конкурентів, які канали дистрибуції вибрати, як сформувати ціну, як розробити ефективну маркетингову стратегію? Ментори зі сфери маркетингу готові Вам розповісти. А також все про digital-маркетинг: Google Adds, SMM, SEM, SEO, таргетинг, контекстна реклама, контент-маркетинг, маркетинг впливу.
Управління Продажами
Ментори, що мають значний практичний досвід у різних сферах бізнесу, зокрема в ІТ галузі, проконсультують Вас у таких питаннях, як: аналіз, побудова та впровадження системи продажу; пошук нових клієнтів/ніш та методи залучення існуючих; канали розподілу; підвищення рівня сервісу, програми лояльності; побудова команди з продажу; торговий маркетинг. Також підкажуть, як впровадити CRM-системи для моніторингу ланцюжків продажу та розрахунку ключових показників.
Юридичні Послуги
Професійні юристи-ментори вбережуть Вас від додаткових ризиків, надавши консалтинг щодо юридичних послуг. Серед ключових: здійснення діяльності бізнесу згідно норм законодавства, моніторинг реформ, врегулювання суперечок з контролюючими органами та контрагентами, здійснення експертизи документації, складання договорів, реєстрація та ліквідація бізнесу. Також вони допоможуть реалізувати системи комплаєнсу та провести внутрішній аудит.
Бухгалтерські Послуги
Щоб уникнути зайвих репутаційних, фінансових та податкових ризиків, важливо розбиратися у бухгалтерії. Консалтинг досвідчених бухгалтерів включатиме пояснення стосовно: податків та зборів, кадрового обліку, інвентаризації, ліцензування, бухгалтерської та фінансової звітності, РРО та розрахунків, перевірки, бухгалтерії для ФОП. Також можуть надати інформацію про плюси та мінуси впровадження різних рішень автоматизації обліку.
Аудит Бізнесу
Разом з аудиторами відомих компаній, що є менторами платформи, Ви знайдете «підводні камені» у Вашому бізнесі, які в майбутньому несуть ризик отримання збитків або неможливості здійснення підприємницької діяльності через недотримання законодавства, зокрема цивільного і податкового. Більше того, за Вашим запитом вони можуть надати фахові поради щодо аудиту у кадровій та репутаційній сферах, важливість яких лише зростає.
HR / Рекрутинг
Консалтинг у сфері рекрутингу та HR допоможе Вам зрозуміти, кого Ви шукаєте до себе в команду, що ця людина буде робити та з якою метою. Вони проконсультують у таких питаннях як: профіль кандидата; пошук та підбір учасників команди; проведення інтерв'ю, побудова та налагодження рекрутингових процесів; аналіз ринку праці, аналітика рекрутингу, формування кадрового резерву, взаємодія з сайтами пошуку роботи, аутстафінг, хедхантинг, масовий підбір персоналу.
Оптимізація Бізнес-Процесів
Якщо у Вас є потреба у впровадженні ефективних змін, щоб максимізувати прибуток Вашого бізнесу, варто шукати шляхи для вдосконалення через оптимізацію бізнес-процесів. Ментори допоможуть здійснити аналіз, проєктування, опис, стандартизацію, реінжиніринг, автоматизацію/оптимізацію основних і обслуговуючих бізнес-процесів Вашої компанії, знайти зони для розвитку і підкажуть, як втілити їх швидко, якісно та ефективно з розумінням і підтримкою команди.
Станьте Ментором
Знайти Ментора
Close

    Щоб стати ментором, заповніть форму:
    Close

      Close